Geneza Transplant OK!!! Nordic Walking on Bornholm 2015

Dla Pacjenta, Historie pacjentów


Zainspirowane filmem „Bogowie”, niezłomną i zdeterminowaną postawą prof.Zbigniewa Religi jak i wielu innych polskich transplantologów, bez których nie mogłybyśmy tak jak tysiące innych osób wieść szczęśliwego życia,  postanowiłyśmy w bardzo aktywny sposób podziękować im za tą determinację.
nordic

Nasze historie są bardzo podobne do siebie , jak i do wielu innych przeszczepionych czy też oczekujących na transplantację osób.
Obie jako młode mamy doświadczone chorobą, walczyłyśmy wytrwale. Wytrwale i z zaangażowaniem również rehabilitowałyśmy się, ale nie w szpitalach czy sanatoriach, tylko na świeżym powietrzu, maszerując z kijami.
To Nordic Walking pozwolił nam na szybką i efektywną rehabilitację
Dlatego też propagując transplantację w codziennej działalności naszego stowarzyszenia jak i rewelacyjną aktywność jaką jest Nordic Walking, postanowiłyśmy połączyć te dwie formy w jedno i tak oto na przełomie roku 2014 – 2015 zrodził się pomysł obejścia wysypy Bornholm i propagowania transplantacji poprzez Nordic Walking.

TERMIN akcji: 16 – 22 sierpnia 2015 roku
KOSZT AKCJI: 6.000,00PLN

Chcesz przyczynić się do propagowania transplantacji?
Chcesz dołączyć do ludzi, którzy propagują transplantację aby zwiększać świadomość społeczną?
Chcesz w pośredni sposób wpływać na zwiększanie szans ludzi czekających na przeszczep?
Jeśli 3 x odpowiedź brzmiała TAK, polub nas!!!

Jeśli możesz i chcesz wesprzeć nas w akcji finansowo, prosimy o dokonanie wpłat na konto stowarzyszenia „Życie po przeszczepie”:
Kredyt Bank S.A. oddział w Gorzowie Wlkp.
Nr 43 1500 1416 1214 1001 2125 0000
z dopiskiem „Bornholm + imię i nazwisko + adres @”

A co w zamian:
*10zł imienne podziękowania na stronie FB

* 20zł oficjalne podziękowania wysłane na e-mail
+ zdjęcie z Bornholmu wysłane na e-mail + podziękowania na FB

*50zł fotokartka ze zdjęciem Bornholmu i logo akcji + podziękowania osobiste Ady i Izy na fotokartce + podziękowania na FB

* 100zł koszulka z logo Bornholmu (bez imienia Ada&Iza) i fotokartka ze zdjęciem Bornholmu + logo akcji + podziękowania osobiste Ady i Izy na fotokartce + podziękowania na FB

* 200zł instruktaż Nordic Walking (w promieniu 15km od Gorzowa Wlkp.) koszulka z logo Bornholmu (bez imienia Ada&Iza) i fotokartka ze zdjęciem Bornholmu + logo akcji + podziękowania osobiste Ady i Izy na fotokartce + podziękowania na FB

„Silni ludzie nie spychają innych w dół … Oni pomagają innym wspiąć się do góry!”
Michael P.Watson

Kontakt:

transplantok@gmail.com

Facebook